Beta. It's for Everyone! - Translation

Translation of Studio Beta. It's For Everyone! to Polish.

Miłego wtorku!

Tak, to jest niesamowity dzień, żeby być deweloperem (tak jak to jest codziennie, co nie?) Dzisiaj, (in nsgriff’s name) jestem podekscytowany, ponieważ mogę zaprosić was wszystkich do sprawdzenia naszego programu Beta Features (Aktualizacje Beta) prosto ze studia.

Nie musisz już się pisać do naszego programu, żeby ogarnąć ostatnie aktualizacje. Możesz iść do File > Beta Features i włącz jakiekolwiek Beta Features, które życzysz sobie zobaczyć. Ikonka informacyjna prześle cię na post z Devforum, jeśli taki jest dostępny. Nie wszystkie jak narazie istnieją. Poniżej, dostarczyłem najlepsze video jakiekolwiek zrobione, żeby pokazać wam, jak dojechać do ostatnich tzw. Beta Features.

Ale czekaj, jest jeszcze więcej!
Z upływem czasu mogłeś zauważyć na ogłoszeniach (annoucements) wątek z [BETĄ] w nazwie. To najprawdopodobniej znaczy, że musisz włączyć to tą metodą.

Pod tą linią wymieniłem dwie BARDZO WAŻNE PRZECZYTAJ MNIE, albo i nawet trzy takie.

  1. To jest tzw. bug, ikonka informacyjna pojawia się dla Beta Features, które nie posiadają
    swojego tematu. Mamy problem wewnątrz systemu, żeby ogarnąc ten problem.
  2. Nie możesz mieć wszystkich wszystkich features dostępne, które posiada twój znajomy.
    Obiecuję - to nie jest faworyzacja (nie we wszystkich przypadkach). Najprawdopodobniej to znaczy, że testujemy Beta Features na limitowanej liczbie osób, które zapisały się na oryginalne program Beta Features. Nie będziemy ogłaszać Beta Features dopóki nie są one dostępny dla was wszystkich.
  3. Nie które Beta Features wymuszają instancję Studia, do następnego uruchomienia, nie które nie potrzebują. Wyskakujące okienko pojawi się dla każdego z nich, aby ci przypomnieć.

W porządku, zbliża się koniec. Idź śmiało do przodu, żyj swoje niesamowite życie i baw się tymi całymi Beta Features.

Tłumaczone przez użytkownika kacper532. Oryginalny tekst: Studio Beta. It's For Everyone!. Proszę o nie kopiowanie tej pracy bez mojej zgody.

Translated by kacper532. Original text: Studio Beta. It's For Everyone!. Please do not copy this text without my permission to do so.

My portfolio:(Translating for free*) [ENG - PL] Kacper532's portfolio

2 Likes

This topic was automatically closed after 7 minutes. New replies are no longer allowed.